Miu Miu 0MU A50S 1BC8H1 68
Obecnie nie sprzedajemy tego produktu.
Może Ci się również spodobać
Opis produktu
Kreatywna i luksusowa marka Miu Miu nosi imię włoskiej projektantki Miuccii Prady, wnuczki założyciela domu mody Prada. Okulary przeciwsłoneczne Miu Miu są popularne wśród kobiet poszukujących prowokacyjnego designu, zabawnego stylu i czystych linii. Estetyczne wykonanie kolekcji okularów przeciwsłonecznych jest bardzo gustowne, w niezwykłej harmonii i wysokim artystycznym wykonaniu.
Miu Miu 0MU A50S 1BC8H1 68 to damskie okulary przeciwsłoneczne.
Oprawka okularów
- Srebrny kolor oprawek doskonale pasuje do chłodnego odcienia skóry oraz do rudych, szarych, białych lub ciemnoblond włosów.
- Prostokątne oprawki okularów przeciwsłonecznych są idealnym wyborem, jeśli masz owalną lub okrągłą twarz.
- Oprawka okularów przeciwsłonecznych wykonana jest z metalu, który dobrze trzyma kształt i zapewnia wysoką stabilność.
- Regulowane noski umożliwiają precyzyjną regulację pozycji i dopasowania okularów. Noski dopasowują się do kształtu nosa, zapewniając większy komfort noszenia. Regulacji nosków powinien zawsze dokonywać doświadczony optyk, aby uniknąć ich uszkodzenia lub złamania w wyniku nieprofesjonalnej manipulacji.
Szkła okularowe
- Soczewki okularowe są przezroczyste, ale ochrona przed promieniowaniem UV jest w pełni zapewniona.
- Okulary posiadają soczewki gradalne, których zabarwienie płynnie zmienia się z ciemnego na jaśniejsze w dół. Najciemniejszy odcień w górnej części pozwala na filtrowanie ostrego światła słonecznego, a jaśniejszy odcień w dolnej części zapewnia wystarczającą widoczność. Ta modyfikacja soczewek zapewnia lepszą orientację w przestrzeni i jest idealna na przykład dla kierowców, którym pozwala na wyraźniejsze widzenie w dolnej części pola widzenia, jednocześnie zmniejszając oślepienie z góry.
- Soczewki tych okularów przeciwsłonecznych wykonane są z plastiku, którego niezaprzeczalnymi zaletami są niska waga i odporność na pękanie.
- Okulary z filtrem UV 400 zapewniają 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Soczewki okularów posiadają filtr przeciwsłoneczny kategorii 1 (przepuszczalność światła 43 – 80%) – bardzo mało zabarwione soczewki odpowiednie do słabszego nasłonecznienia lub jako ochrona przed kurzem i wiatrem.
Akcesoria
- Okulary dostarczamy z oryginalnym etui. Kolor etui i jego wykonanie mogą się różnić.
- Ściereczka dołączona do opakowania jest idealna do czyszczenia i pielęgnacji okularów. Niektóre modele mogą zawierać tekstylny woreczek zamiast ściereczki.
Sprawdź całą ofertę okularów przeciwsłonecznych, gdzie znajdziesz więcej stylów popularnych marek.
Specyfikacje produktu
137 mm Szerokość
130 mm Długość zausznika
| Soczewki okularowe | |
|---|---|
| Spolaryzowane: | Nie |
| Lustrzane: | Nie |
| Stopniowe: | Tak |
| Fotochromatyczne: | Nie |
| Przepuszczalność soczewek i kategoria filtrów: | Bardzo delikatnie zabarwione okulary na pochmurne dni — kategoria filtra 1 |
| Kolor soczewek: | Przezroczysty |
| Wysokość soczewki: | 34 mm |
| Szerokość soczewki: | 68 mm |
| Materiał soczewek: | Plastik |
| Filtr UV 400: | Tak |
| Oprawki | |
| Kształt oprawek: | Prostokątne |
| Kolor oprawek: | Srebrny |
| Materiał oprawek: | Metal |
| Rozmiar: | M |
| Szerokość: | 137 mm |
| Długość zausznika: | 130 mm |
| Szerokość mostka: | 15 mm |
| Waga: | 350 g |
| Regulowane noski: | Tak |
| Elastyczny zawias: | Nie |
| Akcesoria | |
| Etui: | Tak |
| Ściereczka do czyszczenia: | Tak |
| Inne | |
| Płeć: | Damskie |
| Kategoria: | Okulary przeciwsłoneczne |
| Marka: | Miu Miu |
| Zastosowanie: | Moda |
| Kod: | 0MU A50S 1BC8H1 68 |
| Możliwość wykonania okularów korekcyjnych: | Nie |
Jesteśmy na Instagramie!
Dodatkowa porada:
Odkryj kształt swojej twarzy i wybierz odpowiednie okulary przeciwsłoneczne
Komentarze do Miu Miu 0MU A50S 1BC8H1 68