Chiara Ferragni CF 1009/BB HOT 57
Obecnie nie sprzedajemy tego produktu.
Może Ci się również spodobać
Lentiamo używa soczewek najwyższej jakości od producentów Essilor i Omega
-
Odporna powłoka
Do każdej pary soczewek dodajemy bezpłatną powłokę antyrefleksyjną. Powłoka zapobiega niepożądanym odblaskom i chroni przed zarysowaniami, wodą, kurzem i smugami, dzięki czemu okulary można łatwo czyścić.
-
Przejrzyste, solidne, lekkie
Nasze soczewki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które oferują doskonałe właściwości optyczne, trwałość i komfort.
-
Ochrona przed promieniowaniem UV
Nasze soczewki zapewniają do 100% ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UV.
Opis produktu
Chiara Ferragni to odnosząca sukcesy włoska blogerka, influencerka i projektantka, która zbudowała światowej sławy markę modową na swoim nazwisku. Kolekcja okularów Chiara Ferragni jest bardzo zabawna, pełna kolorowych i niekonwencjonalnych stylów. W okularach z typowym logo oka stworzysz wyjątkową stylizację, w której natychmiast przyciągniesz uwagę otoczenia.
Chiara Ferragni CF 1009/BB HOT 57 to dziecięce okulary korekcyjne.
Skorzystaj z funkcji wirtualnego przymierzania i zobacz, jak wyglądasz w okularach.
Oprawka okularów
- Złoty kolor oprawek doskonale pasuje do ciepłego odcienia skóry oraz do ciemnobrązowych włosów.
- Oprawki w kształcie pilotek są idealnym wyborem, jeśli masz kwadratową, owalną lub trójkątną twarz.
- Regulowane noski umożliwiają precyzyjną regulację pozycji i dopasowania okularów. Noski dopasowują się do kształtu nosa, zapewniając większy komfort noszenia. Regulacji nosków powinien zawsze dokonywać doświadczony optyk, aby uniknąć ich uszkodzenia lub złamania w wyniku nieprofesjonalnej manipulacji.
Akcesoria
- Okulary dostarczamy z oryginalnym etui. Kolor i wykonanie etui mogą się różnić.
- Ściereczka dołączona do opakowania jest idealna do czyszczenia i pielęgnacji okularów. Niektóre modele mogą zawierać tekstylny woreczek zamiast ściereczki.
Poznaj pełną gamę okularów, aby znaleźć więcej stylów lub sprawdź nasz przewodnik po okularach, jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze.
Specyfikacje produktu
134 mm Szerokość
140 mm Długość zausznika
| Soczewki okularowe | |
|---|---|
| Fotochromatyczne: | Nie |
| Wysokość soczewki: | 47 mm |
| Szerokość soczewki: | 57 mm |
| Materiał szkieł: | Plastik |
| Filtr UV 400: | Tak |
| Oprawki | |
| Kształt oprawek: | Pilotki |
| Kolor oprawek: | Złoty |
| Materiał oprawek: | Metal |
| Rozmiar: | M |
| Szerokość: | 134 mm |
| Długość zausznika: | 140 mm |
| Szerokość mostka: | 12 mm |
| Waga: | 170 g |
| Regulowane noski: | Tak |
| Elastyczny zawias: | Nie |
| Akcesoria | |
| Etui: | Tak |
| Ściereczka do czyszczenia: | Tak |
| Inne | |
| Płeć: | Dziecięce |
| Kategoria: |
Okulary korekcyjne Okulary blokujące niebieskie światło |
| Marka: | Chiara Ferragni |
| Kod: | CF 1009/BB HOT 57 |
Komentarze do Chiara Ferragni CF 1009/BB HOT 57