Hawkers Bicolor Ullage
Obecnie nie sprzedajemy tego produktu.
Może Ci się również spodobać
Lentiamo używa soczewek najwyższej jakości od producentów Essilor i Omega
-
Odporna powłoka
Do każdej pary soczewek dodajemy bezpłatną powłokę antyrefleksyjną. Powłoka zapobiega niepożądanym odblaskom i chroni przed zarysowaniami, wodą, kurzem i smugami, dzięki czemu okulary można łatwo czyścić.
-
Przejrzyste, solidne, lekkie
Nasze soczewki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które oferują doskonałe właściwości optyczne, trwałość i komfort.
-
Ochrona przed promieniowaniem UV
Nasze soczewki zapewniają do 100% ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UV.
Opis produktu
Okulary Hawkers charakteryzują się nieskończoną kombinacją kolorów i stylów. Hawkers to modna marka, która współpracuje z wieloma ważnymi firmami i osobami, i która ma ambicje stać się marką przyszłości. Kolekcja okularów Hawkers jest kolorowa, zabawna i pomysłowa.
Hawkers Bicolor Ullage to okulary korekcyjne unisex.
Oprawka okularów
- Brązowy kolor oprawek doskonale pasuje do ciepłego odcienia skóry oraz do jasnobrązowych, czarnych lub ciemnoblond włosów.
- Prostokątne oprawki są idealnym wyborem, jeśli masz owalną lub okrągłą twarz.
- Regulowane noski umożliwiają precyzyjną regulację pozycji i dopasowania okularów. Noski dopasowują się do kształtu nosa, zapewniając większy komfort noszenia. Regulacji nosków powinien zawsze dokonywać doświadczony optyk, aby uniknąć ich uszkodzenia lub złamania w wyniku nieprofesjonalnej manipulacji.
Akcesoria
- Okulary dostarczamy z oryginalnym etui. Kolor i wykonanie etui mogą się różnić.
- Ściereczka dołączona do opakowania jest idealna do czyszczenia i pielęgnacji okularów. Niektóre modele mogą zawierać tekstylny woreczek zamiast ściereczki.
Poznaj pełną gamę okularów, aby znaleźć więcej stylów lub sprawdź nasz przewodnik po okularach, jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze.
Specyfikacje produktu
132 mm Szerokość
140 mm Długość zausznika
| Soczewki okularowe | |
|---|---|
| Fotochromatyczne: | Nie |
| Wysokość soczewki: | 41 mm |
| Szerokość soczewki: | 53 mm |
| Materiał szkieł: | Plastik |
| Filtr UV 400: | Nie |
| Oprawki | |
| Kształt oprawek: | Prostokątne |
| Kolor oprawek: | Brązowy |
| Materiał oprawek: | Metal |
| Rozmiar: | M |
| Szerokość: | 132 mm |
| Długość zausznika: | 140 mm |
| Szerokość mostka: | 17 mm |
| Waga: | 150 g |
| Regulowane noski: | Tak |
| Akcesoria | |
| Etui: | Tak |
| Ściereczka do czyszczenia: | Tak |
| Inne | |
| Płeć: | Unisex |
| Kategoria: |
Okulary korekcyjne Okulary blokujące niebieskie światło |
| Marka: | Hawkers |
| Kod: | Bicolor Ullage |
Komentarze do Hawkers Bicolor Ullage