Meller Yuda Black
Obecnie nie sprzedajemy tego produktu.
Może Ci się również spodobać
Lentiamo używa soczewek najwyższej jakości od producentów Essilor i Omega
-
Odporna powłoka
Do każdej pary soczewek dodajemy bezpłatną powłokę antyrefleksyjną. Powłoka zapobiega niepożądanym odblaskom i chroni przed zarysowaniami, wodą, kurzem i smugami, dzięki czemu okulary można łatwo czyścić.
-
Przejrzyste, solidne, lekkie
Nasze soczewki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które oferują doskonałe właściwości optyczne, trwałość i komfort.
-
Ochrona przed promieniowaniem UV
Nasze soczewki zapewniają do 100% ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UV.
Opis produktu
Okulary Meller to połączenie nowoczesnego designu i egzotycznego wyglądu. Inspiracją dla nazwy i logo firmy stał się największy kameleon w Afryce – Meller. Kolory okularów zostały zaprojektowane tak, aby przypominały ludziom kolory kameleonów i najpiękniejsze miejsca na kontynencie afrykańskim. Kreatywność i twórczość to siła napędowa tej modowej firmy z Barcelony.
Meller Yuda Black to okulary korekcyjne unisex.
Oprawka okularów
- Czarny kolor oprawek doskonale pasuje do chłodnego odcienia skóry oraz do jasnobrązowych, czarnych lub jasnoblond włosów.
- Okrągłe oprawki są idealnym wyborem, jeśli masz kwadratową lub owalną twarz.
- Regulowane noski umożliwiają precyzyjną regulację pozycji i dopasowania okularów. Noski dopasowują się do kształtu nosa, zapewniając większy komfort noszenia. Regulacji nosków powinien zawsze dokonywać doświadczony optyk, aby uniknąć ich uszkodzenia lub złamania w wyniku nieprofesjonalnej manipulacji.
Akcesoria
- Okulary dostarczamy z oryginalnym etui. Kolor i wykonanie etui mogą się różnić.
- Ściereczka dołączona do opakowania jest idealna do czyszczenia i pielęgnacji okularów. Niektóre modele mogą zawierać tekstylny woreczek zamiast ściereczki.
Poznaj pełną gamę okularów, aby znaleźć więcej stylów lub sprawdź nasz przewodnik po okularach, jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze.
Specyfikacje produktu
132 mm Szerokość
135 mm Długość zausznika
| Soczewki okularowe | |
|---|---|
| Fotochromatyczne: | Nie |
| Wysokość soczewki: | 43 mm |
| Szerokość soczewki: | 49 mm |
| Materiał szkieł: | Plastik |
| Filtr UV 400: | Tak |
| Oprawki | |
| Kształt oprawek: | Okrągłe |
| Kolor oprawek: | Czarny |
| Materiał oprawek: | Metal |
| Rozmiar: | M |
| Szerokość: | 132 mm |
| Długość zausznika: | 135 mm |
| Szerokość mostka: | 14 mm |
| Waga: | 100 g |
| Regulowane noski: | Tak |
| Elastyczny zawias: | Nie |
| Akcesoria | |
| Etui: | Tak |
| Ściereczka do czyszczenia: | Tak |
| Inne | |
| Płeć: | Unisex |
| Kategoria: |
Okulary korekcyjne Okulary blokujące niebieskie światło |
| Marka: | Meller |
| Kod: | Yuda Black |
Komentarze do Meller Yuda Black