OPTI-FREE RepleniSH 300 ml z pojemnikiem
Obecnie nie sprzedajemy tego produktu.
- OPTI-FREE RepleniSH 2 x 300 ml z pojemnikami – 115,90 zł (oszczędzasz 4,08 zł)
- OPTI-FREE RepleniSH 3 x 300 ml z pojemnikami – 169,90 zł (oszczędzasz 10,07 zł)
Dlaczego warto kupować u nas?
Ponieważ mamy dla Ciebie wyjątkowe korzyści.
-
Tysiące punktów odbioru.
Odbieraj tam, gdzie Ci wygodnie.
-
Darmowa dostawa powyżej 169 zł
*Dotyczy wszystkich metod dostawy z wyjątkiem DHL.
-
Program bonusowy
Od pierwszego zakupu otrzymujesz punkty bonusowe, które możesz wymienić na darmowe prezenty.
Odbieraj tam, gdzie Ci wygodnie.
*Dotyczy wszystkich metod dostawy z wyjątkiem DHL.
Od pierwszego zakupu otrzymujesz punkty bonusowe, które możesz wymienić na darmowe prezenty.
Szczegóły produktu OPTI-FREE RepleniSH 300 ml z pojemnikiem
Płyn OPTI-FREE RepleniSH to nowy produkt firmy Alcon, przeznaczony do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych, w tym silikonowo-hydrożelowych. Główną zaletą tego płynu jest nowoczesna metoda tworzenia i utrzymywania wilgoci między soczewką a okiem, dzięki której można pozbyć się nieprzyjemnego uczucia „suchych oczu”. Płyn OPTI-FREE RepleniSH to uniwersalny płyn, który czyści, dezynfekuje, nawilża, płucze i przechowuje soczewki kontaktowe.
Parametry
| Specyfikacje | |
|---|---|
| Waga: | 361 g |
| Całkowita objętość: | 300 ml |
| Konserwanty: |
Polyquad Aldox |
| Producent: | Alcon |
| Użycie | |
| Typ: | Wielofunkcyjne |
| Do twardych soczewek kontaktowych: | Nie |
| Do miękkich soczewek kontaktowych: | Tak |
| Podróżne: | Nie |
| Ważność: | Co najmniej 14 miesięcy |
| Zużycie po otwarciu: | 6 miesięcy |
| Akcesoria | |
| Pojemników w opakowaniu: | 1 |
| Inne | |
| Kategoria: |
Płyny Akcesoria Wielofunkcyjne płyny do soczewek kontaktowych |
| Pojemność pojemnika: | 2 x 4.2 ml |
Komentarze do OPTI-FREE RepleniSH 300 ml z pojemnikiem