Police Deckard 1 VPL701 0568 52
Obecnie nie sprzedajemy tego produktu.
Może Ci się również spodobać
Lentiamo używa soczewek najwyższej jakości od producentów Essilor i Omega
-
Odporna powłoka
Do każdej pary soczewek dodajemy bezpłatną powłokę antyrefleksyjną. Powłoka zapobiega niepożądanym odblaskom i chroni przed zarysowaniami, wodą, kurzem i smugami, dzięki czemu okulary można łatwo czyścić.
-
Przejrzyste, solidne, lekkie
Nasze soczewki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które oferują doskonałe właściwości optyczne, trwałość i komfort.
-
Ochrona przed promieniowaniem UV
Nasze soczewki zapewniają do 100% ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UV.
Opis produktu
Okulary Police są wyjątkowe, niekonwencjonalne i innowacyjne. Ta włoska marka została zaprojektowana dla energicznych i silnych osobowości, które lubią wyróżniać się oryginalnością i osobistym stylem. Okulary Police ucieleśniają odważny miejski wygląd dla wszystkich entuzjastów mody.
Police Deckard 1 VPL701 0568 52 to męskie okulary korekcyjne.
Oprawka okularów
- Niebieski kolor oprawek doskonale pasuje do chłodnego odcienia skóry oraz do jasnobrązowych, czarnych lub jasnoblond włosów.
- Kwadratowe oprawki są idealnym wyborem, jeśli masz okrągłą, owalną lub trójkątną twarz.
- Oprawka okularów wykonana jest z bardzo wysokiej jakości plastiku, który oferuje wysoką trwałość, wygodne noszenie i wyjątkowy wygląd.
- Półoprawki to mniej wyrazisty typ oprawek okularowych, w których soczewki okularowe są mocowane za pomocą specjalnego systemu kotwiczenia. Ten sposób mocowania pozwala na złagodzenie designu oprawki, dzięki czemu okulary wyglądają bardzo gustownie na noszącym. Do ich głównych zalet należą mniejsza widoczność, niższa waga i, pomimo braku części oczkowej, wystarczająca wytrzymałość. Do tego rodzaju oprawek nadają się przede wszystkim soczewki plastikowe o wysokim indeksie, czyli cieńsze warianty o indeksie powyżej 1.5, lub specjalny materiał Trivex.
- Regulowane noski umożliwiają precyzyjną regulację pozycji i dopasowania okularów. Noski dopasowują się do kształtu nosa, zapewniając większy komfort noszenia. Regulacji nosków powinien zawsze dokonywać doświadczony optyk, aby uniknąć ich uszkodzenia lub złamania w wyniku nieprofesjonalnej manipulacji.
Akcesoria
- Okulary dostarczamy z oryginalnym etui. Kolor i wykonanie etui mogą się różnić.
- Ściereczka dołączona do opakowania jest idealna do czyszczenia i pielęgnacji okularów. Niektóre modele mogą zawierać tekstylny woreczek zamiast ściereczki.
Poznaj pełną gamę okularów, aby znaleźć więcej stylów lub sprawdź nasz przewodnik po okularach, jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze.
To jest wyrób medyczny. Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją używania.
Specyfikacje produktu
133 mm Szerokość
145 mm Długość zausznika
| Soczewki okularowe | |
|---|---|
| Wysokość soczewki: | 41 mm |
| Szerokość soczewki: | 52 mm |
| Oprawki | |
| Kształt oprawek: | Kwadratowe |
| Typ oprawek: | Półramkowe |
| Kolor oprawek: | Niebieski |
| Materiał oprawek: | Plastik |
| Rozmiar: | M |
| Szerokość: | 133 mm |
| Długość zausznika: | 145 mm |
| Szerokość mostka: | 18 mm |
| Waga: | 110 g |
| Regulowane noski: | Tak |
| Elastyczny zawias: | Nie |
| Akcesoria | |
| Etui: | Tak |
| Ściereczka do czyszczenia: | Tak |
| Inne | |
| Płeć: | Męskie |
| Kategoria: | Okulary korekcyjne |
| Marka: | Police |
| Kod: | VPL701 0568 52 |
Komentarze do Police Deckard 1 VPL701 0568 52