ReNu MultiPlus 360 ml z pojemnikiem
39,89 zł
- ReNu MultiPlus 2 x 360 ml z pojemnikami – 76,99 zł (oszczędzasz 2,79 zł)
- ReNu MultiPlus 3 x 360 ml z pojemnikami – 111,90 zł (oszczędzasz 7,77 zł)
Dlaczego warto kupować u nas?
Ponieważ mamy dla Ciebie wyjątkowe korzyści.
-
Tysiące punktów odbioru.
Odbieraj tam, gdzie Ci wygodnie.
-
Darmowa dostawa powyżej 169 zł
*Dotyczy wszystkich metod dostawy z wyjątkiem DHL.
-
Program bonusowy
Od pierwszego zakupu otrzymujesz punkty bonusowe, które możesz wymienić na darmowe prezenty.
Odbieraj tam, gdzie Ci wygodnie.
*Dotyczy wszystkich metod dostawy z wyjątkiem DHL.
Od pierwszego zakupu otrzymujesz punkty bonusowe, które możesz wymienić na darmowe prezenty.
Szczegóły produktu ReNu MultiPlus 360 ml z pojemnikiem
Płyn ReNu MultiPlus 360 ml firmy Bausch & Lomb to wielofunkcyjny płyn z Hydranatem, przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych. Ten wielofunkcyjny płyn płucze, dezynfekuje, a jednocześnie nawilża soczewki i usuwa osadzone białka i lipidy zawarte we łzach. W składzie tego płynu znajduje się również kwas borowy, który wyrównuje zaburzone pH na soczewkach kontaktowych. Substancja Poloxamine usuwa zewnętrzne resztki tkanek komórkowych.
Parametry
| Specyfikacje | |
|---|---|
| Waga: | 451 g |
| Całkowita objętość: | 360 ml |
| Konserwanty: |
Poliaminopropyl biguanidu Kwas sorbowy Edetate Disodium Poloksamina |
| Producent: | Bausch & Lomb |
| Użycie | |
| Typ: | Wielofunkcyjne |
| Do twardych soczewek kontaktowych: | Nie |
| Do miękkich soczewek kontaktowych: | Tak |
| Podróżne: | Nie |
| Ważność: | Co najmniej 19 miesięcy |
| Zużycie po otwarciu: | 3 miesiące |
| Akcesoria | |
| Pojemników w opakowaniu: | 1 |
| Inne | |
| Kategoria: |
Płyny Akcesoria Wielofunkcyjne płyny do soczewek kontaktowych |
| Pojemność pojemnika: | 2 x 3.9 ml |
Komentarze do ReNu MultiPlus 360 ml z pojemnikiem