SOLOCARE AQUA 90 ml z pojemnikiem
24,89 zł
Dlaczego warto kupować u nas?
Ponieważ mamy dla Ciebie wyjątkowe korzyści.
-
Tysiące punktów odbioru.
Odbieraj tam, gdzie Ci wygodnie.
-
Darmowa dostawa powyżej 169 zł
*Dotyczy wszystkich metod dostawy z wyjątkiem DHL.
-
Program bonusowy
Od pierwszego zakupu otrzymujesz punkty bonusowe, które możesz wymienić na darmowe prezenty.
Odbieraj tam, gdzie Ci wygodnie.
*Dotyczy wszystkich metod dostawy z wyjątkiem DHL.
Od pierwszego zakupu otrzymujesz punkty bonusowe, które możesz wymienić na darmowe prezenty.
Szczegóły produktu SOLOCARE AQUA 90 ml z pojemnikiem
Płyn SOLOCARE AQUA 90 ml z pojemnikiem to wielofunkcyjny płyn firmy Menicon, przeznaczony do czyszczenia, dezynfekcji, płukania, przechowywania i nawilżania soczewek kontaktowych. Użytkownicy docenią zwłaszcza nowoczesną metodę nawilżania, dzięki której soczewki kontaktowe mogą pozostać odpowiednio nawilżone przez cały dzień. Nowy typ opatentowanego zamknięcia. Niedokręcone zamknięcie ma swoje uzasadnienie, nie jest wadą. Nie dokręcaj! Po dokręceniu zamknięcie ulega uszkodzeniu.
Parametry
| Specyfikacje | |
|---|---|
| Waga: | 141 g |
| Całkowita objętość: | 90 ml |
| Konserwanty: | Poliheksanid |
| Producent: | Menicon |
| Użycie | |
| Typ: | Wielofunkcyjne |
| Do twardych soczewek kontaktowych: | Nie |
| Do miękkich soczewek kontaktowych: | Tak |
| Podróżne: | Tak |
| Ważność: | Co najmniej 10 miesięcy |
| Zużycie po otwarciu: | 3 miesiące |
| Akcesoria | |
| Pojemników w opakowaniu: | 1 |
| Inne | |
| Kategoria: |
Płyny Akcesoria Wielofunkcyjne płyny do soczewek kontaktowych |
| Pojemność pojemnika: | 1 x 10 ml |
Komentarze do SOLOCARE AQUA 90 ml z pojemnikiem