Timberland TB9280-H/S 20D 59
Obecnie nie sprzedajemy tego produktu.
Może Ci się również spodobać
Opis produktu
Marka Timberland opiera się przede wszystkim na najwyższej jakości, oryginalnym stylu i szacunku dla natury, co odzwierciedla się również w jej logo w kształcie drzewa. Popularność zdobyła przede wszystkim dzięki unikalnym wodoodpornym butom w typowym piaskowym odcieniu, ale w jej portfolio, oprócz odzieży i obuwia, można znaleźć również stylowe akcesoria modowe. Kolekcja okularów przeciwsłonecznych inspirowana jest klasycznym designem i sprawdzoną tradycją. Gustowne wykonanie okularów przyciąga wzrok od pierwszego spojrzenia.
Timberland TB9280-H/S 20D 59 to męskie okulary przeciwsłoneczne.
Skorzystaj z funkcji wirtualnego przymierzania i zobacz, jak wyglądasz w okularach przeciwsłonecznych.
Oprawka okularów
- Zielony kolor oprawek doskonale pasuje do chłodnego odcienia skóry oraz do ciemnobrązowych, czarnych lub rudych włosów.
- Prostokątne oprawki okularów przeciwsłonecznych są idealnym wyborem, jeśli masz owalną lub okrągłą twarz.
- Oprawka okularów Bio-based jest tworzona przy użyciu biotechnologii, które oferują bardziej ekologiczną alternatywę dla zwykłych materiałów poprzez zmniejszenie zużycia nieodnawialnych tworzyw sztucznych. Oprawka okularów wykonana jest z materiałów, które mają niższy ślad węglowy i dlatego są bardziej przyjazne dla środowiska.
Szkła okularowe
- Brązowe soczewki okularów nieznacznie blokują niebieskie światło, filtrują odblaski i zapewniają jaśniejsze widzenie. Mają wszechstronne zastosowanie i są polecane osobom cierpiącym na krótkowzroczność.
- Okulary posiadają soczewki gradalne, których zabarwienie płynnie zmienia się z ciemnego na jaśniejsze w dół. Najciemniejszy odcień w górnej części pozwala na filtrowanie ostrego światła słonecznego, a jaśniejszy odcień w dolnej części zapewnia wystarczającą widoczność. Ta modyfikacja soczewek zapewnia lepszą orientację w przestrzeni i jest idealna na przykład dla kierowców, którym pozwala na wyraźniejsze widzenie w dolnej części pola widzenia, jednocześnie zmniejszając oślepienie z góry.
- Soczewki tych okularów przeciwsłonecznych wykonane są z plastiku, którego niezaprzeczalnymi zaletami są niska waga i odporność na pękanie.
- Dzięki unikalnej technologii soczewek polaryzacyjnych okulary zapewniają doskonałe widzenie, eliminują niepożądane odblaski i optymalnie chronią wzrok przed promieniowaniem ultrafioletowym. Poprawiają zdolność rozróżniania, głębię ostrości i łatwość ogniskowania. Okulary polaryzacyjne filtrują niebezpieczne odblaski i białe światło odbite. Są więc bezpieczne i szczególnie odpowiednie dla kierowców, rowerzystów, narciarzy, wędkarzy, ale także jako modny dodatek do codziennego noszenia.
- Okulary z filtrem UV 400 zapewniają 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Soczewki okularów posiadają filtr przeciwsłoneczny kategorii 3 (przepuszczalność światła 8 – 18%) – ciemny filtr odpowiedni do intensywnego nasłonecznienia na plaży lub w mieście.
Akcesoria
- Okulary dostarczamy z oryginalnym etui. Kolor etui i jego wykonanie mogą się różnić.
Sprawdź całą ofertę okularów przeciwsłonecznych, gdzie znajdziesz więcej stylów popularnych marek.
Specyfikacje produktu
139 mm Szerokość
145 mm Długość zausznika
| Soczewki okularowe | |
|---|---|
| Spolaryzowane: | Tak |
| Lustrzane: | Nie |
| Stopniowe: | Tak |
| Fotochromatyczne: | Nie |
| Przepuszczalność soczewek i kategoria filtrów: | Ciemne okulary odpowiednie na intensywne nasłonecznienie — kategoria filtra 3 |
| Kolor soczewek: | Brązowy |
| Wysokość soczewki: | 33 mm |
| Szerokość soczewki: | 59 mm |
| Materiał soczewek: | Plastik |
| Filtr UV 400: | Tak |
| Oprawki | |
| Kształt oprawek: | Prostokątne |
| Kolor oprawek: | Zielony |
| Częściowy kolor oprawek: | Szary |
| Materiał oprawek: | Eco-friendly - Bio-based |
| Rozmiar: | M |
| Szerokość: | 139 mm |
| Długość zausznika: | 145 mm |
| Szerokość mostka: | 16 mm |
| Waga: | 80 g |
| Regulowane noski: | Nie |
| Elastyczny zawias: | Nie |
| Akcesoria | |
| Etui: | Tak |
| Ściereczka do czyszczenia: | Nie |
| Inne | |
| Płeć: | Męskie |
| Kategoria: | Okulary przeciwsłoneczne |
| Marka: | Timberland |
| Zastosowanie: | Moda |
| Kod: | TB9280-H/S 20D 59 |
Jesteśmy na Instagramie!
Dodatkowa porada:
Odkryj kształt swojej twarzy i wybierz odpowiednie okulary przeciwsłoneczne
Komentarze do Timberland TB9280-H/S 20D 59