Tom Tailor (klips przeciwsłoneczny) TT60698 567 18 54
Obecnie nie sprzedajemy tego produktu.
Może Ci się również spodobać
Lentiamo używa soczewek najwyższej jakości od producentów Essilor i Omega
-
Odporna powłoka
Do każdej pary soczewek dodajemy bezpłatną powłokę antyrefleksyjną. Powłoka zapobiega niepożądanym odblaskom i chroni przed zarysowaniami, wodą, kurzem i smugami, dzięki czemu okulary można łatwo czyścić.
-
Przejrzyste, solidne, lekkie
Nasze soczewki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które oferują doskonałe właściwości optyczne, trwałość i komfort.
-
Ochrona przed promieniowaniem UV
Nasze soczewki zapewniają do 100% ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UV.
Opis produktu
Niemiecka marka premium Tom Tailor charakteryzuje się prostą elegancją, ponadczasowym designem i dbałością o jakość. Skupia się na wszystkich grupach wiekowych, którym stara się przekazać najnowsze trendy, zachowując indywidualność każdej osoby. Projektanci domu mody Tom Tailor zwracają uwagę na każdy, nawet najmniejszy detal produktu. Kolekcja okularów stawia na pierwszorzędne wykonanie i atrakcyjność ciekawych wzorów i kolorów.
Tom Tailor TT60698 567 18 54 (klips przeciwsłoneczny) to męskie okulary korekcyjne.
Oprawka okularów
- Niebieski kolor oprawek doskonale pasuje do chłodnego odcienia skóry oraz do jasnobrązowych, czarnych lub jasnoblond włosów.
- Prostokątne oprawki są idealnym wyborem, jeśli masz owalną lub okrągłą twarz.
- Oprawka okularów wykonana jest z acetatu, który jest hipoalergiczny, wytrzymały i wygodny w noszeniu.
- Do okularów dołączony jest również dodatkowy klips przeciwsłoneczny, który łatwo przypina się do oprawki okularowej, dzięki czemu natychmiast otrzymujesz okulary przeciwsłoneczne. Klips swoim wykonaniem i designem doskonale odwzorowuje kształt oprawki, a jego montaż jest bardzo szybki i prosty. W przypadku wyższych dioptrii plusowych konieczne jest jednak wybranie cieńszej wersji soczewek okularowych, aby klips nie dotykał przedniej sferycznej powierzchni soczewek i prawidłowo leżał na oprawce.
- Pełne oprawki to najpopularniejszy typ oprawek, składający się z mostka i pary zauszników. Ich wyrazisty design pomoże Ci podkreślić i dopełnić Twój styl. Do ich zalet należą wytrzymałość, trwałość, niezawodne mocowanie soczewek okularowych, a przede wszystkim ich ochrona przed uszkodzeniem. Ten rodzaj oprawek nadaje się do wszystkich typów soczewek okularowych, w tym tych o większej mocy optycznej.
- Zawias Flexi ze wbudowaną sprężyną pozwala na rozchylenie zauszników o więcej niż 90° i umożliwia wygodniejsze zakładanie okularów. Dzięki niemu oprawka jest bardziej odporna na złamania i dłużej zachowuje prawidłowe ustawienie.
Akcesoria
- Okulary dostarczamy z oryginalnym etui. Kolor i wykonanie etui mogą się różnić.
- Ściereczka dołączona do opakowania jest idealna do czyszczenia i pielęgnacji okularów. Niektóre modele mogą zawierać tekstylny woreczek zamiast ściereczki.
Poznaj pełną gamę okularów, aby znaleźć więcej stylów lub sprawdź nasz przewodnik po okularach, jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze.
To jest wyrób medyczny. Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją używania.
Specyfikacje produktu
135 mm Szerokość
145 mm Długość zausznika
| Soczewki okularowe | |
|---|---|
| Wysokość soczewki: | 39 mm |
| Szerokość soczewki: | 54 mm |
| Oprawki | |
| Kształt oprawek: | Prostokątne |
| Typ oprawek: | Pełne oprawki |
| Kolor oprawek: | Niebieski |
| Materiał oprawek: | Octan |
| Rozmiar: | M |
| Szerokość: | 135 mm |
| Długość zausznika: | 145 mm |
| Szerokość mostka: | 18 mm |
| Waga: | 85 g |
| Regulowane noski: | Nie |
| Elastyczny zawias: | Tak |
| Klip przeciwsłoneczny: | Tak |
| Akcesoria | |
| Etui: | Tak |
| Ściereczka do czyszczenia: | Tak |
| Inne | |
| Płeć: | Męskie |
| Kategoria: | Okulary korekcyjne |
| Marka: | Tom Tailor |
| Kod: | TT60698 567 18 54 |
Komentarze do Tom Tailor TT60698 567 18 54 (klips przeciwsłoneczny)