Under Armour UA 9004 PJP 17 46
Obecnie nie sprzedajemy tego produktu.
Może Ci się również spodobać
Lentiamo używa soczewek najwyższej jakości od producentów Essilor i Omega
-
Odporna powłoka
Do każdej pary soczewek dodajemy bezpłatną powłokę antyrefleksyjną. Powłoka zapobiega niepożądanym odblaskom i chroni przed zarysowaniami, wodą, kurzem i smugami, dzięki czemu okulary można łatwo czyścić.
-
Przejrzyste, solidne, lekkie
Nasze soczewki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które oferują doskonałe właściwości optyczne, trwałość i komfort.
-
Ochrona przed promieniowaniem UV
Nasze soczewki zapewniają do 100% ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UV.
Opis produktu
Znana na całym świecie marka Under Armour została założona przez byłego gracza futbolu amerykańskiego i jest symbolem najwyższej jakości, trwałości i siły. Kolekcja okularów bazuje na technologiach inspirowanych odzieżą sportową, wykorzystuje sprawdzone innowacje i kładzie nacisk nawet na najmniejsze detale. Okulary Under Armour są zaprojektowane tak, aby spełniać specyficzne potrzeby codziennego noszenia.
Under Armour UA 9004 PJP 17 46 to dziecięce okulary korekcyjne.
Oprawka okularów
- Niebieski kolor oprawek doskonale pasuje do chłodnego odcienia skóry oraz do jasnobrązowych, czarnych lub jasnoblond włosów.
- Okrągłe oprawki są idealnym wyborem, jeśli masz kwadratową lub owalną twarz.
- Oprawka okularów wykonana jest z bardzo wysokiej jakości plastiku, który oferuje wysoką trwałość, wygodne noszenie i wyjątkowy wygląd.
- Pełne oprawki to najpopularniejszy typ oprawek, składający się z mostka i pary zauszników. Ich wyrazisty design pomoże Ci podkreślić i dopełnić Twój styl. Do ich zalet należą wytrzymałość, trwałość, niezawodne mocowanie soczewek okularowych, a przede wszystkim ich ochrona przed uszkodzeniem. Ten rodzaj oprawek nadaje się do wszystkich typów soczewek okularowych, w tym tych o większej mocy optycznej.
- Zawias Flexi ze wbudowaną sprężyną pozwala na rozchylenie zauszników o więcej niż 90° i umożliwia wygodniejsze zakładanie okularów. Dzięki niemu oprawka jest bardziej odporna na złamania i dłużej zachowuje prawidłowe ustawienie.
Akcesoria
- Okulary dostarczamy z oryginalnym etui. Kolor i wykonanie etui mogą się różnić.
- Ściereczka dołączona do opakowania jest idealna do czyszczenia i pielęgnacji okularów. Niektóre modele mogą zawierać tekstylny woreczek zamiast ściereczki.
Poznaj pełną gamę okularów, aby znaleźć więcej stylów lub sprawdź nasz przewodnik po okularach, jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze.
To jest wyrób medyczny. Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją używania.
Specyfikacje produktu
119 mm Szerokość
130 mm Długość zausznika
| Soczewki okularowe | |
|---|---|
| Wysokość soczewki: | 40 mm |
| Szerokość soczewki: | 46 mm |
| Oprawki | |
| Kształt oprawek: | Okrągłe |
| Typ oprawek: | Pełne oprawki |
| Kolor oprawek: | Niebieski |
| Częściowy kolor oprawek: | Zielony |
| Materiał oprawek: | Plastik |
| Rozmiar: | XS |
| Szerokość: | 119 mm |
| Długość zausznika: | 130 mm |
| Szerokość mostka: | 17 mm |
| Waga: | 155 g |
| Regulowane noski: | Nie |
| Elastyczny zawias: | Tak |
| Klip przeciwsłoneczny: | Nie |
| Akcesoria | |
| Etui: | Tak |
| Ściereczka do czyszczenia: | Tak |
| Inne | |
| Płeć: | Dziecięce |
| Kategoria: | Okulary korekcyjne |
| Marka: | Under Armour |
| Kod: | UA 9004 PJP 17 46 |
Komentarze do Under Armour UA 9004 PJP 17 46