Emporio Armani EA 4198 59898E 55 EA4198 59898E 55
Obecnie nie sprzedajemy tego produktu.
Może Ci się również spodobać
Opis produktu
Światowej sławy marka Emporio Armani to połączenie wyjątkowego smaku, ponadczasowej elegancji i wysokiej jakości. Dom mody Emporio Armani koncentruje się na najnowszych trendach i jest poszukiwaną marką, zwłaszcza wśród młodego pokolenia. Okulary przeciwsłoneczne Emporio Armani w osobistym stylu i z typowym logo orła na zausznikach są doskonałym dodatkiem dla wszystkich miłośników mody.
Emporio Armani EA 4198 59898E 55 to damskie okulary przeciwsłoneczne.
Oprawka okularów
- Brązowy kolor oprawek doskonale pasuje do ciepłego odcienia skóry oraz do jasnobrązowych, czarnych lub ciemnoblond włosów.
- Kwadratowe oprawki okularów przeciwsłonecznych są idealnym wyborem, jeśli masz okrągłą, owalną lub trójkątną twarz.
- Oprawka okularów przeciwsłonecznych wykonana jest z acetatu, który jest hipoalergiczny, wytrzymały i wygodny w noszeniu.
Szkła okularowe
- Zielone soczewki okularów zmniejszają intensywność światła i są doskonałe dla oczu, ponieważ nie wpływają na kontrast ani nie zniekształcają kolorów.
- Okulary posiadają soczewki gradalne, których zabarwienie płynnie zmienia się z ciemnego na jaśniejsze w dół. Najciemniejszy odcień w górnej części pozwala na filtrowanie ostrego światła słonecznego, a jaśniejszy odcień w dolnej części zapewnia wystarczającą widoczność. Ta modyfikacja soczewek zapewnia lepszą orientację w przestrzeni i jest idealna na przykład dla kierowców, którym pozwala na wyraźniejsze widzenie w dolnej części pola widzenia, jednocześnie zmniejszając oślepienie z góry.
- Soczewki tych okularów przeciwsłonecznych wykonane są z plastiku, którego niezaprzeczalnymi zaletami są niska waga i odporność na pękanie.
- Okulary z filtrem UV 400 zapewniają 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Soczewki okularów posiadają filtr przeciwsłoneczny kategorii 2 (przepuszczalność światła 18 – 43%) – średnio ciemny filtr odpowiedni do średnio silnego nasłonecznienia i do codziennego noszenia.
Akcesoria
- Okulary dostarczamy z oryginalnym etui. Kolor etui i jego wykonanie mogą się różnić.
- Ściereczka dołączona do opakowania jest idealna do czyszczenia i pielęgnacji okularów. Niektóre modele mogą zawierać tekstylny woreczek zamiast ściereczki.
Sprawdź całą ofertę okularów przeciwsłonecznych, gdzie znajdziesz więcej stylów popularnych marek.
Specyfikacje produktu
133 mm Szerokość
140 mm Długość zausznika
| Soczewki okularowe | |
|---|---|
| Spolaryzowane: | Nie |
| Lustrzane: | Nie |
| Stopniowe: | Tak |
| Fotochromatyczne: | Nie |
| Przepuszczalność soczewek i kategoria filtrów: | Średnio ciemne okulary odpowiednie na zwykłe letnie dni — kategoria filtra 2 |
| Kolor soczewek: | Zielony |
| Wysokość soczewki: | 46 mm |
| Szerokość soczewki: | 55 mm |
| Materiał soczewek: | Plastik |
| Filtr UV 400: | Tak |
| Oprawki | |
| Kształt oprawek: | Kwadratowe |
| Kolor oprawek: | Brązowy |
| Częściowy kolor oprawek: | Zielony |
| Materiał oprawek: | Octan |
| Rozmiar: | M |
| Szerokość: | 133 mm |
| Długość zausznika: | 140 mm |
| Szerokość mostka: | 17 mm |
| Waga: | 100 g |
| Regulowane noski: | Nie |
| Elastyczny zawias: | Nie |
| Akcesoria | |
| Etui: | Tak |
| Ściereczka do czyszczenia: | Tak |
| Inne | |
| Płeć: | Damskie |
| Kategoria: | Okulary przeciwsłoneczne |
| Marka: | Emporio Armani |
| Zastosowanie: | Moda |
| Kod: | EA4198 59898E 55 |
Jesteśmy na Instagramie!
Dodatkowa porada:
Odkryj kształt swojej twarzy i wybierz odpowiednie okulary przeciwsłoneczne
Komentarze do Emporio Armani EA 4198 59898E 55