Persol Folding PO3345S 96/56 54
Obecnie nie sprzedajemy tego produktu.
Może Ci się również spodobać
Opis produktu
Okulary przeciwsłoneczne Persol są symbolem artyzmu, jakości i eleganckiego włoskiego designu. Do dziś są ręcznie wytwarzane w fabryce we Włoszech i dzięki charakterystycznym strzałkom na zausznikach oprawek są znane na całym świecie. Okulary Persol, które gwiazdy filmowe uwielbiają za ich niezaprzeczalny urok, stały się niezastąpionym dodatkiem dzięki ich wysokiej jakości, tradycyjnym kształtom i kultowej reputacji.
Persol Folding PO3345S 96/56 54 to okulary przeciwsłoneczne unisex.
Skorzystaj z funkcji wirtualnego przymierzania i zobacz, jak wyglądasz w okularach przeciwsłonecznych.
Oprawka okularów
- Pomarańczowy kolor oprawek doskonale pasuje do ciepłego odcienia skóry oraz do czarnych, ciemnobrązowych i ciemnoblond włosów.
- Kwadratowe oprawki okularów przeciwsłonecznych są idealnym wyborem, jeśli masz okrągłą, owalną lub trójkątną twarz.
- Oprawka okularów przeciwsłonecznych wykonana jest z acetatu, który jest hipoalergiczny, wytrzymały i wygodny w noszeniu.
Okulary są składane, w prosty sposób można je złożyć do minimalnych rozmiarów. Dzięki temu nie zajmują dużo miejsca i eliminuje się ryzyko ich złamania. W porównaniu do zwykłych okularów przeciwsłonecznych, okulary składane są nie tylko mniejsze, ale i lżejsze.
Szkła okularowe
- Niebieskie soczewki zwiększają kontrast i minimalizują odbicia światła. Tenisistom pomagają podkreślić kontrast kolorystyczny piłki na różnych tłach.
- Soczewki tych okularów przeciwsłonecznych wykonane są z wysokiej jakości szkła mineralnego, którego niezaprzeczalną zaletą jest niezwykła odporność na zarysowania. Szkło mineralne wyróżnia się również najlepszymi właściwościami obrazowania spośród innych materiałów używanych do produkcji soczewek okularowych.
- Okulary z filtrem UV 400 zapewniają 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Soczewki okularów posiadają filtr przeciwsłoneczny kategorii 2 (przepuszczalność światła 18 – 43%) – średnio ciemny filtr odpowiedni do średnio silnego nasłonecznienia i do codziennego noszenia.
Akcesoria
- Okulary dostarczamy z oryginalnym etui. Kolor etui i jego wykonanie mogą się różnić.
- Ściereczka dołączona do opakowania jest idealna do czyszczenia i pielęgnacji okularów. Niektóre modele mogą zawierać tekstylny woreczek zamiast ściereczki.
Sprawdź całą ofertę okularów przeciwsłonecznych, gdzie znajdziesz więcej stylów popularnych marek.
Specyfikacje produktu
134 mm Szerokość
140 mm Długość zausznika
| Soczewki okularowe | |
|---|---|
| Spolaryzowane: | Nie |
| Lustrzane: | Nie |
| Stopniowe: | Nie |
| Fotochromatyczne: | Nie |
| Przepuszczalność soczewek i kategoria filtrów: | Średnio ciemne okulary odpowiednie na zwykłe letnie dni — kategoria filtra 2 |
| Kolor soczewek: | Niebieski |
| Wysokość soczewki: | 44 mm |
| Szerokość soczewki: | 54 mm |
| Materiał soczewek: | Szkło mineralne |
| Filtr UV 400: | Tak |
| Oprawki | |
| Kształt oprawek: | Kwadratowe |
| Kolor oprawek: | Pomarańczowy |
| Materiał oprawek: | Octan |
| Rozmiar: | M |
| Szerokość: | 134 mm |
| Długość zausznika: | 140 mm |
| Szerokość mostka: | 21 mm |
| Waga: | 175 g |
| Regulowane noski: | Nie |
| Elastyczny zawias: | Nie |
| Akcesoria | |
| Etui: | Tak |
| Ściereczka do czyszczenia: | Tak |
| Inne | |
| Płeć: | Unisex |
| Kategoria: | Okulary przeciwsłoneczne |
| Marka: | Persol |
| Zastosowanie: | Moda |
| Kod: | PO3345S 96/56 54 |
Jesteśmy na Instagramie!
Dodatkowa porada:
Odkryj kształt swojej twarzy i wybierz odpowiednie okulary przeciwsłoneczne
Komentarze do Persol Folding PO3345S 96/56 54