Timberland TB9278/S 52D 60
Obecnie nie sprzedajemy tego produktu.
Może Ci się również spodobać
Opis produktu
Marka Timberland opiera się przede wszystkim na najwyższej jakości, oryginalnym stylu i szacunku dla natury, co odzwierciedla się również w jej logo w kształcie drzewa. Popularność zdobyła przede wszystkim dzięki unikalnym wodoodpornym butom w typowym piaskowym odcieniu, ale w jej portfolio, oprócz odzieży i obuwia, można znaleźć również stylowe akcesoria modowe. Kolekcja okularów przeciwsłonecznych inspirowana jest klasycznym designem i sprawdzoną tradycją. Gustowne wykonanie okularów przyciąga wzrok od pierwszego spojrzenia.
Timberland TB9278/S 52D 60 to męskie okulary przeciwsłoneczne.
Skorzystaj z funkcji wirtualnego przymierzania i zobacz, jak wyglądasz w okularach przeciwsłonecznych.
Oprawka okularów
- Brązowy kolor oprawek doskonale pasuje do ciepłego odcienia skóry oraz do jasnobrązowych, czarnych lub ciemnoblond włosów.
- Prostokątne oprawki okularów przeciwsłonecznych są idealnym wyborem, jeśli masz owalną lub okrągłą twarz.
- Oprawka okularów Bio-based jest tworzona przy użyciu biotechnologii, które oferują bardziej ekologiczną alternatywę dla zwykłych materiałów poprzez zmniejszenie zużycia nieodnawialnych tworzyw sztucznych. Oprawka okularów wykonana jest z materiałów, które mają niższy ślad węglowy i dlatego są bardziej przyjazne dla środowiska.
Szkła okularowe
- Niebieskie soczewki zwiększają kontrast i minimalizują odbicia światła. Tenisistom pomagają podkreślić kontrast kolorystyczny piłki na różnych tłach.
- Soczewki tych okularów przeciwsłonecznych wykonane są z plastiku, którego niezaprzeczalnymi zaletami są niska waga i odporność na pękanie.
- Dzięki unikalnej technologii soczewek polaryzacyjnych okulary zapewniają doskonałe widzenie, eliminują niepożądane odblaski i optymalnie chronią wzrok przed promieniowaniem ultrafioletowym. Poprawiają zdolność rozróżniania, głębię ostrości i łatwość ogniskowania. Okulary polaryzacyjne filtrują niebezpieczne odblaski i białe światło odbite. Są więc bezpieczne i szczególnie odpowiednie dla kierowców, rowerzystów, narciarzy, wędkarzy, ale także jako modny dodatek do codziennego noszenia.
- Okulary z filtrem UV 400 zapewniają 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Soczewki okularów posiadają filtr przeciwsłoneczny kategorii 2 (przepuszczalność światła 18 – 43%) – średnio ciemny filtr odpowiedni do średnio silnego nasłonecznienia i do codziennego noszenia.
Akcesoria
- Okulary dostarczamy z oryginalnym etui. Kolor etui i jego wykonanie mogą się różnić.
Sprawdź całą ofertę okularów przeciwsłonecznych, gdzie znajdziesz więcej stylów popularnych marek.
Specyfikacje produktu
141 mm Szerokość
140 mm Długość zausznika
| Soczewki okularowe | |
|---|---|
| Spolaryzowane: | Tak |
| Lustrzane: | Nie |
| Stopniowe: | Nie |
| Fotochromatyczne: | Nie |
| Przepuszczalność soczewek i kategoria filtrów: | Średnio ciemne okulary odpowiednie na zwykłe letnie dni — kategoria filtra 2 |
| Kolor soczewek: | Niebieski |
| Wysokość soczewki: | 42 mm |
| Szerokość soczewki: | 60 mm |
| Materiał soczewek: | Plastik |
| Filtr UV 400: | Tak |
| Oprawki | |
| Kształt oprawek: | Prostokątne |
| Kolor oprawek: | Brązowy |
| Materiał oprawek: | Eco-friendly - Bio-based |
| Rozmiar: | L |
| Szerokość: | 141 mm |
| Długość zausznika: | 140 mm |
| Szerokość mostka: | 19 mm |
| Waga: | 80 g |
| Regulowane noski: | Nie |
| Elastyczny zawias: | Nie |
| Akcesoria | |
| Etui: | Tak |
| Ściereczka do czyszczenia: | Nie |
| Inne | |
| Płeć: | Męskie |
| Kategoria: | Okulary przeciwsłoneczne |
| Marka: | Timberland |
| Zastosowanie: | Moda |
| Kod: | TB9278/S 52D 60 |
Jesteśmy na Instagramie!
Dodatkowa porada:
Odkryj kształt swojej twarzy i wybierz odpowiednie okulary przeciwsłoneczne
Komentarze do Timberland TB9278/S 52D 60