Tom Tailor 63783 470 52
Opis produktu
Niemiecka marka premium Tom Tailor charakteryzuje się prostą elegancją, ponadczasowym designem i naciskiem na jakość. Skupia się na wszystkich grupach wiekowych, którym stara się przekazać najnowsze trendy, zachowując indywidualność każdej osoby. Projektanci domu mody Tom Tailor zwracają uwagę na każdy, nawet najmniejszy szczegół produktu. Kolekcja okularów przeciwsłonecznych stawia na pierwszorzędne wykonanie i atrakcyjność ciekawych wzorów i kolorów.
Tom Tailor 63783 470 52 to damskie okulary przeciwsłoneczne.
Oprawka okularów
- Złoty kolor oprawek doskonale pasuje do ciepłego odcienia skóry oraz do ciemnobrązowych włosów.
- Okrągłe oprawki okularów przeciwsłonecznych są idealnym wyborem, jeśli masz kwadratową lub owalną twarz.
- Oprawka okularów przeciwsłonecznych wykonana jest z metalu, który dobrze trzyma kształt i zapewnia wysoką stabilność.
- Regulowane noski umożliwiają precyzyjną regulację pozycji i dopasowania okularów. Noski dopasowują się do kształtu nosa, zapewniając większy komfort noszenia. Regulacji nosków powinien zawsze dokonywać doświadczony optyk, aby uniknąć ich uszkodzenia lub złamania w wyniku nieprofesjonalnej manipulacji.
Szkła okularowe
- Brązowe soczewki okularów nieznacznie blokują niebieskie światło, filtrują odblaski i zapewniają jaśniejsze widzenie. Mają wszechstronne zastosowanie i są polecane osobom cierpiącym na krótkowzroczność.
- Okulary posiadają soczewki gradalne, których zabarwienie płynnie zmienia się z ciemnego na jaśniejsze w dół. Najciemniejszy odcień w górnej części pozwala na filtrowanie ostrego światła słonecznego, a jaśniejszy odcień w dolnej części zapewnia wystarczającą widoczność. Ta modyfikacja soczewek zapewnia lepszą orientację w przestrzeni i jest idealna na przykład dla kierowców, którym pozwala na wyraźniejsze widzenie w dolnej części pola widzenia, jednocześnie zmniejszając oślepienie z góry.
- Soczewki tych okularów przeciwsłonecznych wykonane są z plastiku, którego niezaprzeczalnymi zaletami są niska waga i odporność na pękanie.
- Okulary z filtrem UV 400 zapewniają 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Soczewki okularów posiadają filtr przeciwsłoneczny kategorii 3 (przepuszczalność światła 8 – 18%) – ciemny filtr odpowiedni do intensywnego nasłonecznienia na plaży lub w mieście.
Akcesoria
- Okulary dostarczamy z oryginalnym etui. Kolor etui i jego wykonanie mogą się różnić.
Sprawdź całą ofertę okularów przeciwsłonecznych, gdzie znajdziesz więcej stylów popularnych marek.
Specyfikacje produktu
135 mm Szerokość
135 mm Długość zausznika
| Soczewki okularowe | |
|---|---|
| Spolaryzowane: | Nie |
| Lustrzane: | Nie |
| Stopniowe: | Tak |
| Fotochromatyczne: | Nie |
| Przepuszczalność soczewek i kategoria filtrów: | Ciemne okulary odpowiednie na intensywne nasłonecznienie — kategoria filtra 3 |
| Kolor soczewek: | Brązowy |
| Wysokość soczewki: | 45 mm |
| Szerokość soczewki: | 52 mm |
| Materiał soczewek: | Plastik |
| Filtr UV 400: | Tak |
| Oprawki | |
| Kształt oprawek: | Okrągłe |
| Kolor oprawek: | Złoty |
| Materiał oprawek: | Metal |
| Rozmiar: | M |
| Szerokość: | 135 mm |
| Długość zausznika: | 135 mm |
| Szerokość mostka: | 18 mm |
| Waga: | 85 g |
| Regulowane noski: | Tak |
| Elastyczny zawias: | Nie |
| Akcesoria | |
| Etui: | Tak |
| Ściereczka do czyszczenia: | Nie |
| Inne | |
| Płeć: | Damskie |
| Kategoria: | Okulary przeciwsłoneczne |
| Marka: | Tom Tailor |
| Zastosowanie: | Moda |
| Kod: | 63783 470 52 |
Jesteśmy na Instagramie!
Dodatkowa porada:
Odkryj kształt swojej twarzy i wybierz odpowiednie okulary przeciwsłoneczne
Komentarze do Tom Tailor 63783 470 52