Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056
Prada Linea Rossa 0PS A08S U61144 56
Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO08F 56
  • Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056 36723
  • Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056 36724
  • Wymiary oprawek
  • Wymiary oprawek
Ostatnia sztuka na stanie.
Darmowa dostawa!
Dostępne . Wysyłamy dzisiaj
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Warianty kolorystyczne
Wybierz parametry
Rozmiar
M (56 mm)
Dlaczego warto kupować u nas?
Ponieważ mamy dla Ciebie wyjątkowe korzyści.
  • Autoryzowany sprzedawca
    Ekskluzywna sprzedaż okularów renomowanych marek
  • Wszystko dostępne w magazynie
    Okulary dostarczymy w ciągu 3 dni roboczych.
    *Dotyczy wszystkich metod dostawy z wyjątkiem DHL.
Opis produktu
Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056 to męskie okulary przeciwsłoneczne.
Oprawka okularów
Szkła okularowe
Akcesoria
  • Okulary dostarczamy z oryginalnym etui. Kolor etui i jego wykonanie mogą się różnić.
Sprawdź całą ofertę okularów przeciwsłonecznych, gdzie znajdziesz więcej stylów popularnych marek.
Specyfikacje produktu
136 mm Szerokość
145 mm Długość zausznika
42 mm Wysokość soczewki
56 mm Szerokość soczewki
19 mm Szerokość mostka
Soczewki okularowe
Spolaryzowane:  Nie
Lustrzane:  Tak
Stopniowe:  Nie
Fotochromatyczne:  Nie
Kolor soczewek:  Srebrny
Wysokość soczewki:  42 mm
Szerokość soczewki:  56 mm
Materiał soczewek:  Plastik
Filtr UV 400:  Tak
Oprawki
Kształt oprawek:  Kwadratowe
Kolor oprawek:  Czarny
Materiał oprawek:  Plastik
Rozmiar:  M
Szerokość:  136 mm
Długość zausznika:  145 mm
Szerokość mostka:  19 mm