SOLOCARE AQUA 90 ml z pojemnikiem (bonus)
Tego produktu nie można kupić osobno.
Dlaczego warto kupować u nas?
Ponieważ mamy dla Ciebie wyjątkowe korzyści.
-
Tysiące punktów odbioru.
Odbieraj tam, gdzie Ci wygodnie.
-
Darmowa dostawa powyżej 169 zł
*Dotyczy wszystkich metod dostawy z wyjątkiem DHL.
-
Program bonusowy
Od pierwszego zakupu otrzymujesz punkty bonusowe, które możesz wymienić na darmowe prezenty.
Odbieraj tam, gdzie Ci wygodnie.
*Dotyczy wszystkich metod dostawy z wyjątkiem DHL.
Od pierwszego zakupu otrzymujesz punkty bonusowe, które możesz wymienić na darmowe prezenty.
Szczegóły produktu SOLOCARE AQUA 90 ml z pojemnikiem (bonus)
Płyn SOLOCARE AQUA 90 ml z pojemnikiem to wielofunkcyjny płyn firmy Menicon, przeznaczony do czyszczenia, dezynfekcji, płukania, przechowywania i nawilżania soczewek kontaktowych.
Użytkownicy docenią zwłaszcza nowoczesną metodę nawilżania, dzięki której soczewki kontaktowe mogą pozostać odpowiednio nawilżone przez cały dzień. Nowy typ opatentowanego zamknięcia. Niedokręcone zamknięcie ma swoje uzasadnienie, nie jest wadą. Nie dokręcaj! Po dokręceniu zamknięcie ulega uszkodzeniu.
Jeśli nie masz wystarczającej liczby punktów bonusowych, możesz kupić produkt tutaj.
Parametry
| Specyfikacje | |
|---|---|
| Waga: | 141 g |
| Całkowita objętość: | 90 ml |
| Konserwanty: | Poliheksanid |
| Użycie | |
| Typ: | Wielofunkcyjne |
| Do twardych soczewek kontaktowych: | Nie |
| Do miękkich soczewek kontaktowych: | Tak |
| Podróżne: | Tak |
| Zużycie po otwarciu: | 3 miesiące |
| Akcesoria | |
| Pojemników w opakowaniu: | 1 |
| Inne | |
| Pojemność pojemnika: | 1 x 10 ml |
Komentarze do SOLOCARE AQUA 90 ml z pojemnikiem (bonus)