ReNu MultiPlus 60 ml z pojemnikiem (bonus)
Tego produktu nie można kupić osobno.
Dlaczego warto kupować u nas?
Ponieważ mamy dla Ciebie wyjątkowe korzyści.
Punkty odbioru
Darmowa dostawa powyżej 169 zł (z wyjątkiem DHL)
W przypadku zamówień o niższej wartości możesz skorzystać z punktów odbioru od 13,99 zł lub dostawy już od 15,99 zł.
Program bonusowy
Od pierwszego zakupu otrzymujesz punkty bonusowe, które możesz wymienić na darmowe prezenty.
Szczegóły produktu ReNu MultiPlus 60 ml z pojemnikiem (bonus)
Płyn ReNu MultiPlus firmy Bausch & Lomb to wielofunkcyjny płyn z Hydranatem, przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych. Ten wielofunkcyjny płyn płucze, dezynfekuje, a jednocześnie nawilża soczewki i usuwa osadzone białka i lipidy zawarte we łzach. W składzie tego płynu znajduje się również kwas borowy, który wyrównuje zaburzone pH na soczewkach kontaktowych. Substancja Poloxamine usuwa zewnętrzne resztki tkanek komórkowych.
Parametry
| Specyfikacje | |
|---|---|
| Waga: | 93 g |
| Całkowita objętość: | 60 ml |
| Konserwanty: |
Poliaminopropyl biguanidu Kwas sorbowy Edetate Disodium Poloksamina |
| Użycie | |
| Typ: | Wielofunkcyjne |
| Do twardych soczewek kontaktowych: | Nie |
| Do miękkich soczewek kontaktowych: | Tak |
| Podróżne: | Tak |
| Ważność: | Co najmniej 9 miesięcy |
| Zużycie po otwarciu: | 3 miesiące |
| Akcesoria | |
| Pojemników w opakowaniu: | 1 |
| Inne | |
| Pojemność pojemnika: | 2 x 3.9 ml |
Komentarze do ReNu MultiPlus 60 ml z pojemnikiem (bonus)